Ливърпул и Уулвърхемптън завършиха 2:2 и oтново ще играят за ФА

...

Ливърпул и Уулвърхемптън не успяха да се победят в зрелищен двубой за ФА Къп

Ливърпул и Уулвърхемптън приключиха 2:2 и oтново ще играят за ФА Къп, защото двата тима не съумяха да излъчат победител.

Резултатът беше открит в 26-ата минута, когато вратарят на Ливърпул Алисон сбърка съдбовно, безусловно подавайки топката на Гуедеш, който означи, с цел да даде преднина на Уулвс с 1:0.

Преди самия завършек на първото полувреме посредством страхотна асистенция на Александър Арнолд към Дарвин Нунес, мърсисайдци възвърнаха паритета.

След седем минути игра през второто полувреме Салах се разписа за цялостния поврат и даде задатък от 2:1 за домакините.

Вълците обаче не се пречупиха и в 66-ата минута Хван Хи-Чан бе прецизен и изравни резултата за 2:2. Десет минути преди края Тоти вкара гол за Уулвс, само че попадението му не беше зачетено заради засада.